
Тепловий насос для басейну Altek Pool 14 220 V (2112865)
- В наявності
- Код: 2112865
75 500 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вид
Ширина
- 65.8 см
- ABS пластик
- Китай
- 96.1 см
- Сірий
- 80 кг
- Діапазон робочої температури, °C: від -5 до +45
Напруга мережі, В: 220
Споживання електроенергії на обігрів, кВт/год: 2.3
COP: 5.6
Охолоджуюча потужність, кВт: Нету
Споживання електроенергії на охолодження, кВт/год: Нету
EER: Нету
Обсяг басейну, м: 40-65
Хладоген: R32
Рівень шуму, дБ: 52.8
Розмір товару, мм: 961 x 658 x 392
- 14000 Вт
- Україна
- 36 місяців
- 39.2 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altek |
| Країна виробник | Китай |
| Тип колектора | Горизонтальний |
| Теплова потужність | 14 кВт |
| Режим роботи | Нагрівання/охолодження |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -5 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Рівень шуму | 49.3 дБ |
| Напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 349 мм |
| Ширина | 872 мм |
| Висота | 654 мм |
| Вага | 80 кг |
- Ціна: 75 500 ₴


