
Тепловий насос інверторний Altek Pool 13 220V (2112859)
- В наявності
- Код: 2112859
95 500 ₴
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
Країна виробник:
Китай
Торгова марка:
Altek
Технічні характеристики нагрівачів води
Тип нагрівача:
Теплові насоси
Принцип роботи пристрою:
Інверторний
Конструкція нагрівача:
Моноблок
Застосування:
Басейн
Рекомендований об'єм басейну :
60 м³
Споживана потужність:
0.37~2.00 кВт
Номінальна сила струму:
1.61~8.70 А
Коефіцієнт перетворення C.O.P. (за температури повітря 26 °С) :
13.2~6.5
Теплова потужність (за температури повітря 15 °С) :
9.0 кВт
Коефіцієнт перетворення C.O.P. (за температури повітря 15 °С) :
7.0~4.5
Теплова потужність (за температури повітря 26 °С) :
13.0 кВт
Функція охолодження води:
Ні
Робоча температура:
–5...+43 °С
Діаметр підключення:
50 мм
Рівень шуму:
48 дБ
Теплообмінник:
Кожухотрубний спіральний із титану
Фреон (охолоджувач):
R32
Електроживлення (В / Гц / Ф):
230V / 1 Ph / 50 Hz
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altek |
| Країна виробник | Китай |
| Тип колектора | Горизонтальний |
| Теплова потужність | 13 кВт |
| Режим роботи | Нагрівання/охолодження |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -5 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Рівень шуму | 49.3 дБ |
| Напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 349 мм |
| Ширина | 872 мм |
| Висота | 654 мм |
| Вага | 49 кг |
- Ціна: 95 500 ₴


