
Інверторний тепловий насос для басейну Altek Pool 17 220 V (2112860)
- В наявності
- Код: 2112860
113 400 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вид
Ширина
- 35.9 см
- ABS пластик
- Китай
- 95.4 см
- Сірий
- 60 кг
- Діапазон робочої температури, °C: від -5 до +45
Напруга мережі, В: 220
Споживання електроенергії на обігрів, кВт/год: 0.46-2.73
COP: 13.2-6.5
Охолоджуюча потужність, кВт: Нету
Споживання електроенергії на охолодження, кВт/год: Нету
EER: Нету
Обсяг басейну, м: 40-75
Хладоген: R32
Рівень шуму, дБ: 48.2
Розмір товару, мм: 954 x 359 x 648
- 16800 Вт
- Україна
- 36 місяців
- 64.8 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altek |
| Країна виробник | Китай |
| Тип колектора | Горизонтальний |
| Теплова потужність | 17 кВт |
| Режим роботи | Нагрівання/охолодження |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -5 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Рівень шуму | 54.5 дБ |
| Напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 961 мм |
| Ширина | 658 мм |
| Висота | 392 мм |
| Вага | 60 кг |
- Ціна: 113 400 ₴


