
Інверторний тепловий насос для басейну Altek Pool 10 220 V (2112858)
- В наявності
- Код: 2112858
62 400 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вид
Ширина
- 34.9 см
- ABS пластик
- Китай
- 87.2 см
- Сірий
- 47 кг
- Діапазон робочої температури, °C: від -5 до +45
Напруга мережі, В: 220
Споживання електроенергії на обігрів, кВт/год: 0.29-1.74
COP: 13-5.9
Охолоджувальна потужність, кВт: не має
Споживання електроенергії на охолодження, кВт/год: не має
EER: не має
Об'єм басейну, м³: 25-40
Хладоген: R32
Рівень шуму, дБ: 45.5
Розмір товару, мм: 872 x 349 x 654
- 9.8 Вт
- Україна
- 36 місяців
- 65.4 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altek |
| Країна виробник | Китай |
| Тип колектора | Горизонтальний |
| Теплова потужність | 9.5 кВт |
| Режим роботи | Нагрівання/охолодження |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -5 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Рівень шуму | 54.5 дБ |
| Напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 961 мм |
| Ширина | 658 мм |
| Висота | 392 мм |
| Вага | 47 кг |
- Ціна: 62 400 ₴


