
Тепловий насос для басейну Altek Pool 17 220V (2112866)
- В наявності
- Код: 2112866
83 600 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Бренд: | Altek |
| Тип: | Тепловий насос для басейну |
| Призначення: | гаряче водопостачання |
| Тип насоса: | повітря-вода |
| Варіант виконання: | моноблок |
| Джерело тепла: | повітря |
| Теплова потужність (теплова віддача), кВт: | 17 (тепло) |
| Електрична потужність (споживана потужність), кВт: | 2,6 (тепло) |
| Температура води на виході, С: | немає даних |
| Коефіцієнт перетворення (теплоти) СОР: | 5,5 |
Оснащення |
|
| Wi-Fi: | немає |
| Інверторний двигун: | є |
| Водонагрівач, л: | немає |
| Гідроблок: | немає |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altek |
| Країна виробник | Китай |
| Тип колектора | Горизонтальний |
| Теплова потужність | 17 кВт |
| Режим роботи | Нагрівання/охолодження |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -5 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Рівень шуму | 54.5 дБ |
| Напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 961 мм |
| Ширина | 658 мм |
| Висота | 392 мм |
| Вага | 82 кг |
- Ціна: 83 600 ₴


