
Бойлер непрямого нагріву Tesy EV 10/7S2 300 65 F41 TP2
- В наявності
- Код: 301391
49 950 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Об'єм
Кількість теплообмінників
- 2
- 142х31.4х31.4 см
- 94,8 кг
- Болгарія
- 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Непрямий |
| Потужність номінальна | 36 кВт |
| Об'єм ємності для води | 300 л |
| Максимальна температура нагріву води | 95 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вага | 65 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1420 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Глибина | 310 мм |
- Ціна: 49 950 ₴


