
Бойлер непрямого нагріву Tesy EV 12S 300 65 F41 TP
- В наявності
- Код: 301394
42 000 ₴
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
| Вага (кг) | 92 |
|---|---|
| Висота (мм) | 1420 |
| Глибина (мм) | 650 |
| Кількість ТЕНів | Опція |
| Країна реєстрації бренду | Болгарія |
| Кількість ТЕНів (шт) | Опція |
| Матеріал бака | емальована сталь;склокераміка |
| Матеріал обшивки | Вінілісшкіра |
| Матеріал теплоізоляції | Пінополіуретан |
| Матеріал корпуса | Вуглецева сталь |
| Можливість установки ТЕНа | Да |
| Наявність бічного фланця | є |
| Об'єм водонагрівача (л) | 300 |
| Призначення | Для котлів опалення |
| Розташування | Підлоговий |
| Рециркуляція | Є |
| Розміри (Ш × В × Г), мм | 650 x 650 x 1420 |
| Спосіб встановлення | Вертикально |
| Форма | циліндричний |
| Колір | Сірий |
| Ширина (мм) | 650 |
Даний водонагрівач накопичувального типу призначений для побутового чи комерційного використання. Він підійде для роботи з водою будь-якого ступеня жорсткості гідросистем, де тиск не перевищує 8 бар. Купити Tesy EV 15S 500 75 доцільно у зв'язку з тим, що дане обладнання відрізняється тривалим терміном служби, простотою налаштування та подальшим технічним обслуговуванням.
Бойлер цієї моделі відноситься до категорії пристроїв непрямого нагріву. Устаткування відрізняється баком циліндричної форми. Корпус пристрою виготовлений; із сталевого сплаву, стійкого до механічних пошкоджень та негативних зовнішніх факторів. Внутрішнє покриття бака із високоякісної емалі забезпечує довговічність та надійність пристрою. Ціна формується на основі заявлених технічних особливостей пристрою:
- Вбудований магнієвий анод для додаткового захисту від корозії.
- Бічний фланець для очищення резервуара та встановлення додаткового нагрівача.
- Високопродуктивна теплоізоляція - пінополіуретановий шар 50 мм забезпечує збереження тепла та енергоефективність.
- Опціональна можливість встановлення терморегулятора та термодатчика.
Пристрій призначений для використання як у житлових, так і в нежитлових приміщеннях з температурою повітря не нижче +4 градуса Цельсія.
Особливості монтажу та сервісне обслуговування
Бойлер призначений для вертикальної установки для підлоги з бічним підключенням. Періодично пристрій потребує технічного обслуговування сервісним фахівцем для видалення осаду та накипу. Також раз на два роки необхідно виконувати заміну магнієвого анода для збереження захисних властивостей пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Спосіб нагріву | Непрямий |
| Потужність номінальна | 1.2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 300 л |
| Максимальна температура нагріву води | 95 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вага | 92 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1160 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 600 мм |
- Ціна: 42 000 ₴


