
Бойлер непрямого нагріву Tesy EV 9S 200 60 F40 TP
- В наявності
- Код: 301409
30 400 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Об'єм
Тип
- Бойлер непрямого нагрівання
- 1
- Емаль
- 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 5 років на бак
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Спосіб нагріву | Непрямий |
| Потужність номінальна | 1.2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 200 л |
| Максимальна температура нагріву води | 95 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вага | 21 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1160 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 600 мм |
- Ціна: 30 400 ₴


