
Зарядна станция Bluetti AC240P
- В наявності
- Код: Bluetti AC240P
57 990 ₴
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
Регулюючий в зоні захист від води та пилу IP65
Вихідна потужність змінного струму 2400 Вт/Режим підйому потужності 3600 Вт
З можливістю розширення до 10,443 Вт-год за допомогою 4 батарей B210P
0-80% перезаряджання за 45 хвилин із джерелом живлення змінного струму 2200 Вт
1200 Вт Макс. Сонячний вхід
Розумне керування й моніторинг у застосунку BLUETTI через Bluetooth і WiFi
Безперебійне ДБЖ за 15 мс
Живлення увімкнене в будь-який час і погоду
Зручна зовнішня конструкція й захист від води та пилу IP65 забезпечують стійкість до дощу, бруду, пилу та сольової корозії. У поєднанні з оптимальною вентиляцією для захисту внутрішніх компонентів AC240P — це ваш потужний друг, з яким ви можете торкатися куди завгодно та робити що завгодно!
BLUETTI AC240P: станція, де дизайн та інновації зливаються для технологічного прориву.
Електроживлення вашого автофургона та яхти
AC240P — безплатний перший помічник. Ексклюзивний порт для автофургона AC240P гарантує, що ваш автофургон просочений і готовий до будь-яких пригод. Незалежно від того, плаваєте ви у відкритому морі чи подорожуєте автомобілем в невідомі пустелі, він досить надійний, щоб ваші пригоди були комфортними від початку до кінця, незалежно від того, наскільки бурна вода чи запилені дороги.
Розширення меж для мобільних електростанцій
Режим виняткової потужності
Будьте вражені винятковою вихідною потужністю AC240P. Модель легко справляється з 99% приладів із надійною номінальною потужністю 2400 Вт. Але зачекайте, є ще що-небудь! Активуйте миттєву потужність до 3600 Вт, а потім запускайте енергоємні пристрої — просто! Пора відмовитися від бензинового генератора, тому що AC240P завжди готовий до будь-яких сценаріїв.
Електроживлення більше схоже на гру з LEGO
Що ж, завдяки модульній конструкції AC240P це практично так! Встановлюйте розширювальні батареї B210P і дивіться, як ростуть ваші варіанти живлення. Не дивно, що кожна ваша потреба в енергії буде досягнута, ми про це добре подбали.
Примітка. Батарея розширення B210P має захист від води IP65 і є автономним джерелом живлення з портами USB-C і USB-A.
Заряджайте де завгодно, як завгодно
Втомилися від безлічі рухів, щоб зарядити свою електростанцію? Попрощайтеся із клопотуми! З AC240P ви все під контролем. Незалежно від того, чи живите ви сонячною енергією за допомогою сонячних панелей, під'єднуєтеся до розетки, заряджаєтеся енергією в дорозі за допомогою автомобільного зарядного пристрою або навіть під'єднуєтеся до олив'яно-кислотної батареї або берегового джерело живлення, AC240P гарантує, що ви завжди будете готові до нових пригод із повним зарядом.
Для заряджання від автомобільної станції потрібен додатковий кабель-перехідник. Як під'єднати: берегова розетка → кабель адаптера → зарядний вхід AC240P.
Десятиліття потужності — AC240P ваш компаньйон назавжди
- BMS: система BLUETOPUS AI захищає від перезаряджання/розряджання, перевантаження за струмом тощо.
- LiFePO4 акумулятор: 3500+ життєвих циклів.
— термін експлуатації батареї 10 років.
Характеристики:
Місткість, Вт•год: 1843
Номінальна потужність, Вт: 2400
Пікова потужність, Вт: 3600
Тип акумулятора: LMFP (термін дії 10 років)
Швидкість заряджання від мережі, год: 1
Швидкість заряду від сонячної панелі, год: 1,5
Експлуатаційна температура: -20... +40
Виходи змінного струму: 4x AC 220V
Виходи постійного струму:
- 1х12V/ 30A
Автомобільний порт:
- 1x 12V/10A
USB Type-A:
- 2x 18W QC
USB Type-C:
- 2х 100W (PD)
Бездротова зарядка: немає
ДБЖ/UPS: Підтримує
Наскрізне заряджання: так
Інформаційний дисплей: так
Ліхтарик: немає
Вага, кг: 33
Габарити (В х Ш х Д), мм: 419,5х293,5х409,5 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядна станція |
| Ємність акумулятору | 1843 мА/год |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм | 10 мА |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик, Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість розеток | 4 |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 293 мм |
| Висота | 409 мм |
| Вага | 33 кг |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для всього будинку |
| Тип (версія) розеток | Європейський |
| Особливості | Водонепроникний, Швидке заряджання батареї |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 2400 |
| Максимальна потужність заряджання (220В), Вт | 3600 |
- Ціна: 57 990 ₴


