влевовправо

Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1500
- В наявності
- Код: DELTA 3 1500
68 899 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багатозадачна зарядка від генератора Зарядна станція може бути повністю заряджена за 56 хвилин від генератора потужністю 1500 Вт. Завдяки підтримці сонячних панелей та зарядці від мережі, можна комбінувати джерела енергії для підвищення ефективності. У дорозі доступна зарядка від автомобільного джерела, що забезпечує повну зарядку за 1,3 години. За відсутності електроенергії генератор забезпечує надійну роботу пристрою. Це робить зарядну станцію універсальним рішенням для будь-яких ситуацій, що вимагають автономного живлення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядна станція |
| Ємність акумулятору | 1536 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія, Від автомобільної зарядки |
| Роз'єми | USBx2, Розетка AC 220В, USB-A |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість розеток | 4 |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 212 мм |
| Висота | 282 мм |
| Вага | 16.5 кг |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для всього будинку |
| Тип (версія) розеток | Європейський |
| Цикли зарядки | 6000 |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 1800 |
| Максимальна потужність заряджання (220В), Вт | 1.54 |
- Ціна: 68 899 ₴



