
Котел твердопаливний стандартний ATTACK FS SOLID FIRE 26
- В наявності
- Код: FS5DA
92 390 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Твердопаливний водогрійний котел ATTACK FS SOLID FIRE є сучасним сучасним джерелом тепла з новою конструкцією чавунного теплообмінника. Встановленим паливом є деревина. Призначена для обігріву житлових, технічних, виробничих та складських приміщень. Збільшена завантажувальна камера згоряння дозволяє спалювати великі поліни, тому завдяки можливості завантаження великих обсягів палива тривалість процесу горіння значно збільшується.
Теплообмінник котла Attack FD складається з секцій, виготовлених з високоякісного чавуну, практично не схильного до корозії. Тому ці котли мають практично необмежений експлуатаційний термін. Завдяки простоті конструкції в цих казанах немає того, що може зламатися.
Завдяки великим дверцятам у шахті згоряння та відділу для вивантаження залишків горіння робить його чищення простим і нескладним.
Тривалий термін служби чавунного теплообмінника надзвичайно стійкий до низькотемпературної корозії.
ККД до 82%
Широкий діапазон продуктивності в залежності від кількості осередків
Надійність елементів регулювання та безпеки
Простота експлуатації та обслуговування.
Простий монтаж корпусу котла під час встановлення котла в котельні.
Низька потреба у тязі димаря
Зручне розташування регулятора потужності прямої дії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Attack |
| Країна виробник | Словаччина |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Вага | 350 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Пелети |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 26 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Об'єм води в котлі | 48 л |
| Площа обігріву | 260 кв.м |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Тип топки | Відкрита |
| Товщина сталі | 6 мм |
| Управління | Механічне |
| Колір | Червоний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 2" |
| Вхід в систему опалення | 2" |
| Висота | 1023 мм |
| Глибина | 725 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Ширина | 500 мм |
| Опалення | |
| Максимальна температура в режимі опалення | 85 град. |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 58 град. |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 0.5 бар |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 180 Вт |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 92 390 ₴


