
Настінний газовий котел Baxi ECO5 BLUE 24
- В наявності
- Код: ECO5 BLUE
39 870 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двохконтурна модель 24 кВт. Настінні газові котли п'ятого покоління ECO5 BLUE надзвичайно компактні (730 х 400 х 299 мм). Відповідають всім діючим вимогам технічних регламентів України та мають низькі рівні викидів NOx. Основні відмінності котлів цієї серії – два роздільних теплообмінника на опалення та ГВП та турбінний датчик протоку-витратомір, який дає споживачеві ще більший комфорт при користуванні гарячою водою. Широкий рідкокристалічний дисплей - простий і зручний у користуванні, безперервно і точно відображає як поточний стан котла, так і встановлювані параметри. Високоефективний циркуляційний насос Низький рівень викидів NOx: клас 6 відповідно до ДСТУ EN 15502 Можливість підключення до інтегрованого сонячного контуру Baxi Ультракомпактні розміри (730x400x298 мм) Цифрова панель управління з широким рідкокристалічним дисплеєм і кнопками Пластинчастий теплообмінник з нержавіючої сталі в контурі ГВП Система захисту від замерзання Можливість установки датчика зовнішньої температури
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BAXI |
| Країна виробник | Італія |
| Потужність номінальна | 24 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Вид пального | Газоподібний |
| Витратуа газового палива | 2.05 куб.м/год |
| Тиск газу на вході в котел | 13 мбар |
| Коефіцієнт корисної дії | 91.2 % |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип топки | Відкрита |
| Матеріал теплообмінника | Нержавіюча сталь |
| Кількість теплообмінників | 2 шт. |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Максимальна температура димових газів | 135 град. |
| Колір | Білий |
| Вага | 27 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип котла за повнотою використання енергії палива | Конвекційні |
| Стан | Новий |
| Опалення | |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 0.5 бар |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 30 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 76 град. |
| Об'єм розширювального бака | 6 л |
| Гаряче водопостачання | |
| Продуктивність гарячої води | 11.7 л/хв |
| Мінімальний тиск в режимі ГВП | 0.15 бар |
| Максимальний тиск в режимі ГВП | 8 бар |
| Мінімальна температура в режимі ГВП | 35 град. |
| Максимальна температура в режимі ГВП | 75 град. |
| Мінімальний протік ГВП | 2 літр/хв |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Споживана потужність | 110 Вт |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX5D |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 730 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 299 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Підключення газу | 3/4" |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Вхід контуру ГВП | 1/2" |
| Вихід контуру ГВП | 1/2" |
| Додаткові характеристики | |
| Циркуляційний насос | Так |
| Електронне запалювання | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Режим "тепла підлога" | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальний тиск розширювального бака | 0.8 |
- Ціна: 39 870 ₴


