
Газовий котел Ferroli Bluehelix Hitech RRT 45 H (EU)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Hitech RRT 45 H
76 299 ₴
Показати оптові ціни- +380 (67) 466-37-41Менеджер
Бренд
Країна реєстрації бренда
Італія
Тип котла
Вид котла
турбований
Кількість контурів
Площа опалення
450 м2
Рівень шуму
47 дБ
Комплектація
газовий котел, інструкція з експлуатації
Виробництво
Італія
Керування та функціональність
Керування
Особливості моделі
регулювання температури ГВС, циркуляційний насос, дисплей
Приєднувані пристрої
зовнішній регулятор температури, погодозалежний датчик, сонячний колектор
Додатково
підходить для радіаторів опалення, підходить для теплої підлоги, з модуляцією потужності котла
Потужність і ефективність
Мінімальна теплова потужність
6.4 кВт
Максимальна теплова потужність
43,8 кВт
Електроживлення
Живлення
230 V
Кількість фаз
однофазний
Макс. електроспоживання
132 Вт
Клас захисту
IPX4D
Розміри та під'єднання
Діаметр димоходу під час коаксіального розташування труб
60/100 мм, 80/80 мм
Діаметр під'єднання до опалення
3/4 ″
Діаметр під'єднання газу
3/4 ″
Діаметр під'єднання гарячої води
1/2 ″
Температурні режими
Мін. температура теплоносія
30 °C
Макс. температура теплоносія
80 °C
Мінімальна температура води
30 °C
Максимальна температура води
60 °C
Параметри палива та витрати
Тип палива
Витрата природного газу
4.63 м3/год, 0.68 м3/год
Витрата зрідженого газу
3.43 кг/год, 0.5 кг/год
Конструктивні особливості
Монтаж котла
Тип тяги
Тип розпалювання
Камера згоряння
Тип димохода
Тип теплообмінника
монотермічний
Матеріал основного теплообмінника
Матеріал теплообмінника ГВС
неіржавка сталь
Фізичні характеристики
Ширина
420 мм
Висота
700 мм
Глибина
320 мм
Вага
35 кг
Колір
білий
Гарантія
Гарантія
24 мес.
Сервісне обслуговування
1 раз на рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferroli |
| Країна виробник | Італія |
| Потужність номінальна | 45 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Вид пального | Газоподібний |
| Коефіцієнт корисної дії | 106.1 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал теплообмінника | Нержавіюча сталь |
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Об'єм води в котлі | 10 л |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Мінімальна температура димових газів | 30 град. |
| Максимальна температура димових газів | 80 град. |
| Колір | Білий |
| Вага | 35 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип котла за повнотою використання енергії палива | Конденсаційні |
| Стан | Новий |
| Опалення | |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 0.8 бар |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Максимальна температура в режимі опалення | 95 град. |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Споживана потужність | 132 Вт |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Діаметр димоходу | 100 мм |
| Підключення газу | 1 1/4" |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Вхід контуру ГВП | 3/4" |
| Додаткові характеристики | |
| Циркуляційний насос | Так |
| Дисплей | Так |
| Електронне запалювання | Так |
| Захист від замерзання | Так |
- Ціна: 76 299 ₴


