
Газовий котел Ferroli Bluehelix ALPHA 34C
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ALPHA 34C
65 500 ₴
Показати оптові ціни- +380 (67) 466-37-41Менеджер
Бренд
Країна реєстрації бренду
Італія
Тип котла
Вид котла
турбований
Кількість контурів
Площа опалення
340 м²
Рівень шуму
48 дБ
Комплектація
газовий котел, інструкція
Виробництво
Італія
Керування і функціональність
Керування
Особливості моделі
регулювання температури ГВП, дисплей
Пристрої, що підключаються
зовнішній регулятор температури, погодозалежний датчик
Додатково
підходить для радіаторів опалення, підходить для теплої підлоги, з модуляцією потужності котла
Потужність та ефективність
Мінімальна теплова потужність
5.4 кВт
Максимальна теплова потужність
ККД
109.6 %
Електроживлення
Живлення
230 V
Кількість фаз
однофазний
Макс. електроспоживання
99 Вт
Клас захисту
IPX5D
Розміри та підключення
Діаметр димоходу при коаксіальному розташуванні труб
60/100 мм
Діаметр підключення до опалення
3/4 ″
Діаметр підключення газу
3/4 ″
Діаметр підключення гарячої води
1/2 ″
Температурні режими
Мін. температура теплоносія
30 °C
Макс. температура теплоносія
80 °C
Мінімальна температура води
30 °C
Максимальна температура води
60 °C
Параметри палива та витрати
Тип палива
Витрата природного газу
2.73 м³/год
Витрата ГВП
19.5 л/хв
Конструктивні особливості
Монтаж котла
Тип тяги
Тип розпалювання
Камера згоряння
Тип димоходу
Матеріал основного теплообмінника
Об'єм розширювального бака
10 л
Фізичні характеристики
Ширина
420 мм
Висота
700 мм
Глибина
320 мм
Вага
31 кг
Колір
білий
Гарантія
Гарантія
24 міс.
Сервісне обслуговування
1 раз на рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferroli |
| Країна виробник | Італія |
| Потужність номінальна | 34 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Вид пального | Газоподібний |
| Коефіцієнт корисної дії | 110 % |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал теплообмінника | Нержавіюча сталь |
| Кількість теплообмінників | 2 шт. |
| Об'єм води в котлі | 10 л |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Мінімальна температура димових газів | 30 град. |
| Максимальна температура димових газів | 80 град. |
| Колір | Білий |
| Вага | 31 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип котла за повнотою використання енергії палива | Конденсаційні |
| Стан | Новий |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Споживана потужність | 99 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Діаметр димоходу | 100 мм |
- Ціна: 65 500 ₴


