
Конденсаційний газовий котел Ferroli Bluehelix ALPHA 28C
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Bluehelix ALPHA 28C
44 999 ₴
Показати оптові ціни- +380 (67) 466-37-41Менеджер
Бренд
Країна реєстрації бренда
Італія
Тип котла
Вид котла
турбований
Кількість контурів
Площа опалення
260 м2
Рівень шуму
48 дБ
Комплектація
газовий котел, інструкція
Виробництво
Італія
Керування та функціональність
Керування
Особливості моделі
регулювання температури ГВС, дисплей
Приєднувані пристрої
зовнішній регулятор температури, погодозалежний датчик
Додатково
підходить для радіаторів опалення, підходить для теплої підлоги, з модуляцією потужності котла
Потужність і ефективність
Мінімальна теплова потужність
5.2 кВт
Максимальна теплова потужність
ККД
107.3 %
Електроживлення
Живлення
230 V
Кількість фаз
однофазний
Макс. електроспоживання
82 Вт
Клас захисту
IPX4D
Розміри та під'єднання
Діаметр димоходу під час коаксіального розташування труб
60/100 мм
Діаметр під'єднання до опалення
3/4 ″
Діаметр під'єднання газу
3/4 ″
Діаметр під'єднання гарячої води
1/2 ″
Температурні режими
Мін. температура теплоносія
20 °C
Макс. температура теплоносія
80 °C
Мінімальна температура води
30 °C
Максимальна температура води
60 °C
Параметри палива та витрати
Тип палива
Витрата природного газу
3.02 м3/год
Витрата ГВС
16.1 л/хв
Конструктивні особливості
Монтаж котла
Тип тяги
Тип розпалювання
Камера згоряння
Тип димохода
Матеріал основного теплообмінника
Об'єм розширювального бака
8 л
Фізичні характеристики
Ширина
420 мм
Висота
700 мм
Глибина
250 мм
Вага
31 кг
Колір
білий
Гарантія
Гарантія
24 мес.
Сервісне обслуговування
1 раз на рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferroli |
| Країна виробник | Італія |
| Потужність номінальна | 28 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Вид пального | Газоподібний |
| Коефіцієнт корисної дії | 93 % |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал теплообмінника | Нержавіюча сталь |
| Кількість теплообмінників | 2 шт. |
| Об'єм води в котлі | 8 л |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Колір | Білий |
| Вага | 31 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип котла за повнотою використання енергії палива | Конденсаційні |
| Стан | Новий |
| Опалення | |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Об'єм розширювального бака | 8 л |
| Гаряче водопостачання | |
| Продуктивність гарячої води | 16 л/хв |
| Максимальний тиск в режимі ГВП | 10 бар |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Споживана потужність | 73 Вт |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Діаметр димоходу | 100 мм |
| Підключення газу | 3/4" |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Вхід контуру ГВП | 1/2" |
| Додаткові характеристики | |
| Циркуляційний насос | Так |
| Дисплей | Так |
| Електронне запалювання | Так |
| Захист від замерзання | Так |
- Ціна: 44 999 ₴


