
Бойлер Tesy SIMPATECO CTV OL 804415 D07 TR
- В наявності
- Код: 306015
6 920 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Об'єм
Потужність ТЕНів
- 1 х 1500 Вт
- 1
- Механічний
- Відкритий (на корпусі)
- 2.28 год
- Сталь покрита склокерамікою
- Водонагрівач
Інструкція
Кабель живлення відсутній
- 70 С°
- 21.2 кг
- 21.5 кг
- З кабелем живлення
- 73.6 см
- 44 см
- 46.8 см
- 74.1 х 44.5 х 47.2 см
- Білий
- Болгарія
- 24 місяці офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Максимальна температура нагріву води | 70 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вага | 22 кг |
| Гарантійний термін | 34 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 736 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 470 мм |
- Ціна: 6 920 ₴


