
Водонагрівач накопичувальний TESY EV 300 65 B 300 літрів (без теплообмінника, без ТЕНу) 305600
- В наявності
- Код: 305600
40 288 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Об'єм (л)
300Висота
1427 ммОб'єм (л)
300 лВаріант монтажу
вертикальнийВнутрішнє покриття бака
эмальГабаритні розміри, мм
1427 х 650 ммДіаметр водонагрівача (мм)
650 ммДіаметр входу хол. води (дюйм)
1Діаметр виходу гар. води (дюйм)
1Конструкція бака
напірнийМаксимальна робоча температура (| С)
95 | СКраїна бренда
БолгаріяДопустимий тиск води в резервуарі (бар)
8 барНапруга, В/Гц
230 В, 50 ГцМакс. вага без води (кг)
66 кг| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 300 л |
| Максимальна температура нагріву води | 80 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вага | 62 кг |
| Гарантійний термін | 34 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1420 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Глибина | 650 мм |
- Ціна: 40 288 ₴


