влевовправо

Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Max Plus (EF-DL3-MP, EFD3MP-EU-CBOX)
- В наявності
- Код: DELTA 3 Max Plus
83 990 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Провідна в галузі потужність: 3000 Вт змінного струму, пікова — 6000 Вт
Перші в індустрії елементи Full-Tab LFP, ексклюзивна інтелектуальна система BMS із цілодобовим захистом
5 швидких способів заряджання: від мережі (AC), сонячних панелей, автомобільного генератора, Smart Generator та комбіноване багатоканальне заряджання
Автоматичне перемикання UPS <10 мс
Інтелектуальна система енергоменеджменту
Розширювана ємність від 2 до 10 кВт·год із додатковими батареями DELTA 3 Max Extra Battery, DELTA 3 Extra Battery, DELTA Pro 3 Extra Battery або DELTA 2 Extra Battery.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 23 кг |
| Висота | 305 мм |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Довжина | 497 мм |
| Ємність акумулятору | 2048 мА/год |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 2048 |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія, Від автомобільної зарядки |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 13 |
| Кількість розеток | 4 |
| Максимальна потужність W | 220 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Призначення | Для всього будинку |
| Роз'єми | USB-A, USBx2, Розетка AC 220В |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип (версія) розеток | Європейський |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 242 мм |
- Ціна: 83 990 ₴



