
Бойлер комбінований Tesy BILIGHT 150 SE з теплообмінником, 150 л, 2 кВт, Tesy GCVS 1504420 B11 TSRP
- В наявності
- Код: 305150
14 600 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Об'єм
Тип
- Бойлер комбінований
- 1
- 0,28 м²
- 6 кВт
- 2000 кВт
- Електронний
- Механічний
- 3/4 мм
- 85 С°
- IP24
- Склокераміка
- Білий
- Запобіжний клапан
- Запобіжний термостат
- Захист від замерзання
- Рециркуляція
- Сервісний люк
- Нижнє
- 131.5 х 44 х 46.7 см
- 41.4 кг
- Болгарія
- 12 місяців офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 5 років на бак
- Болгарія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 141 л |
| Максимальна температура нагріву води | 80 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вага | 42 кг |
| Гарантійний термін | 34 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1310 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 470 мм |
- Ціна: 14 600 ₴


