
Бойлер комбінований TESY BILIGHT SE GCVS 1004420 B11 TSR
- В наявності
- Код: 303128
10 440 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Об'єм
Тип
- Бойлер комбінований
- 1
- 1 х 2000 кВт
- Механічний
- Водонагрівач
Інструкція
- 70 С°
- Склокерамічне
- Білий
- Збоку (праве)
- 98.5 x 44 x 46.7 см
- 27.8 кг
- 28.3 кг
- Механічне
- 99 x 44.5 х 47.2
- Болгарія
- 24 місяці офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Максимальна температура нагріву води | 80 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вага | 28 кг |
| Гарантійний термін | 34 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 990 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 470 мм |
- Ціна: 10 440 ₴


