
Водонагрівач TESY BiLight з високопродуктивним змійовиком GCV9SL 1004420 B11 TSRP
- В наявності
- Код: 306289
20 700 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Об'єм
Потужність ТЕНу
- 1 х 2000 кВт
- Механічний
- БойлерИнструкцияГарантийный талон
- 70 С°
- Білий
- Нижнє
- 985 x 440 x 467 см
- Механічне
- 1005 x 460 x 487
- Болгарія
- 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 5 років на бак
- Болгарія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Максимальна температура нагріву води | 85 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вага | 45 кг |
| Гарантійний термін | 34 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1360 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 450 мм |
- Ціна: 20 700 ₴


