
Бойлер TESY Bilight GCV 303512 B11 TSRC 30 л 303295
- В наявності
- Код: 303295
7 960 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Об'єм
Потужність ТЕНів
- 1/1200 Вт
- Механічний
- Відкритий (на корпусі)
- 1.29 год
- Сталь покрита склокерамікою
- Водонагрівач,
Запобіжний клапан,
Інструкція з експлуатації,
Гарантійний талон
- 11.8 кг
- Білий
- Технологія INSUTECH,
PISTON Effect,
Мідний ТЕН,
Магнієвий анод,
Плазмове зварювання ємності
- Болгарія
- 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 5 років на бак
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 30 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 34 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 137 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 480 мм |
- Ціна: 7 960 ₴


