
Водонагрівач електричний Tesy Bilight GCV 1204420 B11 TSR 120 л, 2 кВт
- В наявності
- Код: 303310
11 012 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Об'єм
Потужність ТЕНів
- 2000 Вт Вт
- 1
- 3:08 год
- стеклокерамика
- 65 °C С°
- 115 см
- 44 см
- 120 х 48 х 48 см
- Білий
- захист від замерзання
індикатор роботи
регулювання температури нагрівання
вибір режимів роботи
захист від перегріву
- Болгарія
- 5 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 120 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вага | 36 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 940 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 460 мм |
- Ціна: 11 012 ₴


