
Бойлер TESY GCV 10044 15 B11 TSR
- В наявності
- Код: 304510
7 905 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Об'єм
Потужність ТЕНів
- 1 х 1500 Вт
- 1
- Механічний
- Відкритий (на корпусі)
- ΔT = 45 °C: 3.33 год
- Склокерамічне покриття
- 24 кг
- 25 кг
- 94 см
- 44 см
- 46 см
- 99 х 48 х 49 см
- Білий
- LED термоіндикатор + аналоговий термометр
Функція Захист від замерзання
Функція Захист від перегрівання
PISTON ефект
Індикація роботи ТЕНа
Вимикач подавання напруги
Анодний тестер
- Болгарія
- 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 5 років на бак
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Максимальна температура нагріву води | 70 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вага | 24 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 940 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 460 мм |
- Ціна: 7 905 ₴


