
Бойлер Tesy Bilight GCHS 804420 B12 TSRС
- В наявності
- Код: 303323
18 700 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
|
Об’єм нетто |
81 L |
|
Номінальна потужність |
2000 W |
|
Час нагріву Δt 45K (15 - 60℃) |
0h 54 min h:min |
|
Енергетичний клас |
C |
|
Bисота |
0.440 m |
|
Ширина |
0.855 m |
|
Глибина |
0.467 m |
|
Діаметр |
440 mm |
|
Гільза для термодатчика |
no |
|
Монтаж |
Горизонтальна |
|
Площа змійовика |
0.21 m² |
|
Об’єм змійовика |
0.9 L |
|
Максимальний дебет БГВ при ΔT 35℃ *60-80℃ |
70 L/h |
|
Максимальна потужність змійовика *60-80℃ |
2.9 kW |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Максимальна температура нагріву води | 70 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вага | 22 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 440 мм |
| Ширина | 855 мм |
| Глибина | 467 мм |
- Ціна: 18 700 ₴


