
Бойлер Tesy GCH 503520 B12 TSR
- В наявності
- Код: 300387
9 100 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Об'єм
Потужність ТЕНів
- 1х2000 Вт
- 1
- Механічний
- Відкритий (на корпусі)
- 1.18 год
- Склокераміка
- Бойлер
Запобіжний клапан
Інструкція
- 15.8 кг
- 80 см
- 35 см
- 37 см
- Білий
- Склокерамічне покриття резервуара для води
Два режими роботи
- Болгарія
- 12 місяців офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 5 років на бак
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Максимальна температура нагріву води | 70 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вага | 16 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 370 мм |
- Ціна: 9 100 ₴


