
Бойлер Tesy Anticalc GCV 504416D B14 TBR
- В наявності
- Код: 304899
9 464 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Об'єм
Потужність ТЕНів
- 2х800 Вт
- 2
- Механічний
- Відкритий (на корпусі)
- 1.37 год
- Склокерамічне покриття
- 17.6 кг
- 19.7 кг
- 60.8 см
- 44 см
- 46.8 см
- 64 х 48 х 49 см
- Білий
- Можливість вибору двох ступенів електричної потужності
3 світлові індикації для розпізнавання режимів роботи
Технологія INSUTECH
Технологія Piston Effect
Функція Boost (прискорене нагрівання)
Захист від замерзання
Плазмове зварювання ємності
Річне споживання електроенергії AEC 1392 кВт
- Болгарія
- 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 5 років на бак
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Максимальна температура нагріву води | 70 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вага | 18 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 608 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 490 мм |
- Ціна: 9 464 ₴


