
Бойлер Tesy Bilight Anticalc GCV 1004424D B14 TBR
- В наявності
- Код: 304901
10 960 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
|
Об’єм нетто |
100 L |
|
Номінальна потужність |
2400/1200 W |
|
Час нагріву Δt 45K (15 - 60℃) |
2:10/4:20 h:min |
|
Річне споживання електроенергії AEC |
2756 kWh |
|
Енергетичний клас |
C |
|
Bисота |
0.998 m |
|
Ширина |
0.440 m |
|
Глибина |
0.468 m |
|
Діаметр |
440 mm |
|
Монтаж |
Вертикальна |
|
Профіль спуску |
L |
|
V40 |
142 L |
|
Tout of the box |
60 °C |
|
MAX40 |
165 L |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Максимальна температура нагріву води | 60 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вага | 26 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1048 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 518 мм |
- Ціна: 10 960 ₴


