Акция

Система зворотного осмосу Ecosoft Standard MO650MECOSTD 6-50 з мінералізатором
- В наявності
- Код: MO650MECOSTD
6 464 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кількість етапів фільтрації
Особливості
Розміщення
- Під мийкою
- Картридж зі спіненого поліпропілену 5 мкм
Картридж з гранульованого активованого вугілля зі шкаралупи кокосових горіхів
Картридж зі спіненого поліпропілену 1 мкм
Мембрана Ecosoft 50 GPD (190 літрів на добу)
Вугільний постфільтр
Мінералізація
- 1/2 дюйм
- 5 °C
- 35 °C
- 3-6 Бар
- На один літр очищеної води, 8 літрів скидання в каналізацію
- Ecosoft 50 GPD (190 літрів на добу)
- 3-4 місяці
- Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Standard у складеному вигляді
Накопичувальний бак (корисний об'єм 7 літрів)
Кран для очищеної води «Крапля»
Вхідна муфта з краном вихідної води
Мінералізатор
Кульовий кран бака
Комплект трубок (4 шт.)
Дренажний хомут
Комплект картриджів попереднього очищення (3 шт.)
Мембрана Ecosoft 50 GPD
Картридж-посткарбон
Комплект сервісних ключів
- 35х26 см
- 45х35х15 см
- 29х47х58 см
- 7.86 кг
- 9.61 кг
- Білий
- Україна
- 12 місяців офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECOSOFT |
| Країна виробник | Україна |
| Тип пом'якшувача води | Картріджний |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Використання | Для холодної води |
| Об'єм завантаження | 7 л |
| Вага | 9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Максимально допустимі параметри вихідної води | |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 3 бар |
| Максимальний робочий тиск | 5 бар |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Календар заміни фільтруючого модуля | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання до водопроводу | Так |
| Календар заміни модуля фільтрування | Так |
- Ціна: 6 464 ₴


