Акция

Ecosoft Anthracite Gold 250(FK1035CABGDVMIXA)
- В наявності
- Код: 64869
38 199 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр комплексного очищення Ecosoft Titanium Gold 250 від торгової марки Ecosoft призначений для підготовки води, що використовується в житлових будинках та квартирах для господарсько-побутових потреб. Система дозволяє очистити воду від 5 основних різновидів забруднень, що негативно впливають на здоров'я людини та стан сантехніки та нагрівальних приладів. Як фільтруючий матеріал застосовується високоефективна суміш Ecomix, спеціально розроблена для очищення української води. Проходячи через спеціальний багатошаровий матеріал EcoMIX®, що фільтрує, вода пом'якшується та очищається від заліза, марганцю, аммонію, органіки. EcoMIX® — унікальний фільтруючий матеріал, ефективність якого визнана в 36 країнах світу на 5 континентах.
Основні особливості
Фільтр комплексного очищення Ecosoft Titanium Gold 250 призначений для фільтрації води господарсько-побутового призначення, у складі якої збільшено вміст таких небажаних домішок, як:
- Солі твердості;
- Залізо;
- Марганець;
- Амоній;
- Органічні сполуки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECOSOFT |
| Країна виробник | Україна |
| Тип пом'якшувача води | Картріджний |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Використання | Для холодної води |
| Об'єм завантаження | 25 л |
| Вага | 30 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Максимально допустимі параметри вихідної води | |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 3 бар |
| Максимальний робочий тиск | 5 бар |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1130 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Календар заміни фільтруючого модуля | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання до водопроводу | Так |
| Календар заміни модуля фільтрування | Так |
- Ціна: 38 199 ₴


