влевовправо
Акция

Водонагрівач Ariston PRO1 R 80 V 1,8K PL EU
- В наявності
- Код: 3201903
7 900 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Об'єм
Потужність ТЕНів
- 1800 Вт
- 1
- Механічний
- Відкритий (на корпусі)
- 2.4 год
- Сталь
- Водонагрівач
Документація
Кабель живлення
Запобіжний клапан
- 75 С°
- 21 кг
- 23 кг
- З кабелем живлення
- Запобіжний клапан
- Захист від замерзання
- Захист від легіонел
- Магнієвий анод
- 48 см
- 45 см
- 82 x 50 x 50 см
- 77.8 см
- 2024
- 8 Бар
- G 1/2”
- Білий
- Пінополіуретан
- Зручне керування
Вироблено в Італії
Технологія Waterplus
Технологія Titanshield
- 3201903
- Італія
- 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 8 років на бак
- 5414849786936
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Країна виробник | Італія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 3 кВт |
| Об'єм ємності для води | 75 л |
| Максимальна температура нагріву води | 80 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 23 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Максимальний тиск води | 8 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Прискорений нагрів | Так |
| Дисплей | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Датчик потоку | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчик перегрівання | Так |
- Ціна: 7 900 ₴



