
Телевізор 75", QD MiniLED, 120 Hz, UHD, VRR 144Hz Titan OS, 1000 cd/m2, Ambilight, sound 40W, Wi-Fi
- В наявності
- Код: 40589
67 990 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Бренд: | Philips |
| Лінійка: | MLED920 |
| Тип:
? |
QLED телевізор |
Параметри дисплея |
|
| Діагональ, дюйм:
? |
75 |
| Роздільна здатність, пікселі:
? |
3840x2160 |
| Частота, Гц:
? |
144 |
| Кут огляду, гор/верт:
? |
178/178 |
| Покриття екрану:
? |
антиблікове |
| Підтримка HDR:
? |
Dolby Vision, HDR10+, HLG |
| Тип підсвітки:
? |
Mini LED |
| Variable refresh rate (VRR):
? |
є |
Оснащення |
|
| Операційна система:
? |
Titan |
| Підтримка VESA-кріплень:
? |
+ (300х200) |
| Голосовий помічник:
? |
є |
| Адаптивна синхронізація:
? |
AMD FreeSync |
| Upscaling (масштабування зображення):
? |
+ (4K) |
Органи керування |
|
| Тип пульта керування:
? |
багатофункціональний пульт |
| Керування зі смартфона:
? |
+ (Android, iOS) |
| Керування голосом:
? |
є |
Комунікації |
|
| Wi-Fi:
? |
802.11ас |
| Bluetooth:
? |
є |
| Ethernet:
? |
100 Мбіт / с |
Технологія трансляції |
|
| Miracast:
? |
є |
| AirPlay:
? |
є |
| DLNA:
? |
є |
| Google Cast (Chromecast):
? |
є |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Голландія |
| Тип телевізора | Qled |
| Діагональ екрану | 75 дюйм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Операційна система | Titan OS |
| Способи управління | Пульт-указка |
| Розміри | |
| Ширина | 957 мм |
| Висота | 624 мм |
| Глибина | 244 мм |
| Вага | 7 кг |
- Ціна: 67 990 ₴


