
Телевізор 55", 4К QLED 60 Hz, Titan OS, 250 cd/m2, sound 20W, Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 5.2
- В наявності
- Код: 57994ен8
24 990 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дисплей
- Покриття екрана: глянсове
- Роздільна здатність: 3840x2160 пікс.
- Upscaling: до 4K
- Частота зміни кадрів: 50/60 Гц
- Підтримка HDR: HDR10
Гарантія
12 місяців
Бездротові технології
- Wi-Fi 5 (802.11ac)
- Bluetooth v 5.2
Елементи керування й роз'єми
- HDMI: 3 шт. (Версія v 2.1)
- Технології HDMI: eARC, CEC, ALLM, VRR
- USB: 2 шт.
- LAN
- mini-Jack (3.5 мм)
Аудіо
- Потужність звуку: 20 Вт
- Кількість динаміків: 2 шт.
- Аудіокодери: Dolby Atmos, DTS:X
Особливості
- Операційна система: Smart TV (подібна система) / Titan OS
- Процесор: Philips Pixel Precise Ultra HD
- AirPlay
- Miracast
- Matter
- Керування голосом
- Amazon Alexa
- Google Assistant
- Вбудована пам'ять: 8 ГБ
- Настінне кріплення: VESA 200x100 мм
- Форма підставки: окремі 2 ніжки
- Споживана потужність: 64 Вт (111 Вт HDR)
- Клас енергоспоживання (new): E
Розміри
- Габарити (ШхВхГ): 1226x735x256 мм
- Габарити без підставки (ШхВхГ): 1226x715x88 мм
Вага
- 9.9 кг (9.7 кг без підставки)
Діагональ
55
Частота оновлення екрана
60 Гц
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Голландія |
| Тип телевізора | Qled |
| Діагональ екрану | 55 дюйм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Операційна система | Titan OS |
| Способи управління | Пульт-указка |
| Розміри | |
| Ширина | 957 мм |
| Висота | 624 мм |
| Глибина | 244 мм |
| Вага | 7 кг |
- Ціна: 24 990 ₴


