
Котел газовий конденсаційний Biasi RinNOVA Adaptive 25 (M300V.2025 SV)
- В наявності
- Код: RinNOVA Adaptive 25 SV
40 299 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
109,7% ККД
RinNova Adaptive — це нова модель настінного конденсаційного котла BIASI. Завдяки інноваційному теплообміннику він забезпечує високу продуктивність, яка зберігається впродовж тривалого часу. Легкий і зручний у використанні завдяки цифровій панелі керування з дисплеєм. RinNova Adaptive має потужність 25 і 30 кВт у одноконтурному та двоконтурному виготовленні.
Нова система згоряння із запатентованою технологією адаптації до газу (Advanced Adaptive Gas Combustion Control A2GC2). Електроніка безперервно аналізує згоряння (CO 2 ) через сигнал полум'я, впливаючи на газовий клапан і вентилятор, щоб забезпечити правильне згоряння за будь-яких умов використання. Електроніка дає змогу легко адаптувати котел до різних типів газу без потреби використовувати комплекти механістського удосконалення
Миттєве нагрівання води за допомогою спеціального пластинчастого теплообмінника
Інтерфейс користувача з дисплеєм і багатофункціональними клавішами для налаштування параметрів
Система захисту димоходу: електронне керування перегрівом димових газів, яка гарантує максимальний захист димоходу
Мінімальні забруднювальні викиди (клас VI — EN 15502-1)
Додатковий зовнішній датчик температури
Регульований опалювальний насос із низьким споживанням (ErP Ready — клас A)
Цифровий контроль полум'я з трьома спробами повторного розпалювання в разі блокування роботи через брак виявлення полум'я (метанаова конфігурація)
Знімний корпус із трьох частин для зручності обслуговування й перевірки
Для версій SV: можливість настроювання максимальної потужності, яка може бути передана на зовнішній резервуар.
Подвійний датчик димоходу
Розширений бак
Пальник
Система змішування повітря/газ
Вентилятор
Сифон конденсату
Сталевий каркас
Латунна гідравлічна група
Панель керування з електронікою Adaptive Gas
Адаптивний газовий клапан
ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ
Перемикач зима/літо/відкл
Регулятор температури опалення
Регулятор температури ГВС
Цифровий вимір тиску
Зображення на фарбі температури гарячої води та опалення
Зображення діагностики несправностей, умов блокування й журналу несправностей
Показ закінчення річного технічного обслуговування
Вмикання попереднього нагрівання контуру ГВС
Дисплей працює в таких режимах:
1. У режимі INFO
Info зображається така інформація:
Температура ГВС/температура опалення
Температура димових газів
Потік побутової води
Швидкість вентилятора
Час, що залишився до технічного обслуговування
Відсотки модуляції насоса
Зовнішня температура (у разі під'єднання зовнішнього зонда)
2. Програмування
Режим програмування дає змогу змінювати параметри котла.
• ПАРАМЕТРИ КОТЛА
Модифікація параметрів котла
• КАЛІБРОВАННЯ
Автоматичне калібрування котла
• ГІДРАВЛИЧНИЙ КОНТУР ДЕАЕРАЦІЇ
Допомога для деаерації системи на етапі встановлення
• ІСТОРІЯ
Список помилок, зафіксованих котлом під час роботи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BIASI |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 32 кг |
| Вид пального | Газоподібний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Коефіцієнт корисної дії | 109 % |
| Матеріал теплообмінника | Нержавіюча сталь |
| Потужність номінальна | 24 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Спосіб установки | Настінний |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла за повнотою використання енергії палива | Конденсаційні |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Вхід контуру ГВП | 1/2" |
| Висота | 700 мм |
| Вихід контуру ГВП | 1/2" |
| Глибина | 300 мм |
| Підключення газу | 3/4" |
| Ширина | 400 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Циркуляційний насос | Так |
| Електронне запалювання | Так |
| Електричні параметри | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX5D |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 107 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Гаряче водопостачання | |
| Максимальна температура в режимі ГВП | 65 град. |
| Максимальний тиск в режимі ГВП | 8 бар |
| Мінімальна температура в режимі ГВП | 35 град. |
| Мінімальний тиск в режимі ГВП | 0.5 бар |
| Мінімальний протік ГВП | 2 літр/хв |
| Продуктивність гарячої води | 13.6 л/хв |
| Опалення | |
| Максимальна температура в режимі опалення | 85 град. |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 45 град. |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 0.5 бар |
| Об'єм розширювального бака | 8 л |
- Ціна: 40 299 ₴


