влевовправо

Гібридний інверторний генератор MaXpeedingRods MXR4000 GT
- В наявності
- Код: 3690094п
55 599 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Технічні характеристики | |
| Макс. потужність, кВт | 3.5 |
| Номінальна потужність, кВт | 3.2 |
| Кількість фаз | 1 фаза (220В) |
| Потужність кВт: | від 2 до 3, від 3 до 4 |
| Коефіцієнт потужності (cos Ф): | 1.0 |
| Напруга: | 220 В |
| Конфігурація | Синхронний |
| Форма сигналу: | Чиста синусоїда |
| Частота: | 50 Гц |
| Робоча температура, °С: | -15С - +40С |
| Матеріал обмотки альтернатора | мідь 100% |
| Тип генератора | інверторний |
| Загальні характеристики | |
| Модель: | MXR4000GT |
| Технічні характеристики двигуна | |
| Клас двигуна | напівпрофесійний |
| Модель двигуна | DK164F/P |
| Об'єм двигуна см3: | 145.0 |
| Об'єм картера л.: | 0.6 |
| Потужність двигуна кс. | 5.0 |
| Рекомендоване мастило | 10W30 |
| Тип двигуна: | 4-х тактний OHV, бензинові |
| Тип палива | бензин/газ |
| Обсяг паливного бака, л | 4.0 |
| Витрата палива (л/г) | 0.450 л\кВт*г |
| Тип запуску | електростарт |
| Дистанційний запуск з пульта | Так |
| Робочі параметри | |
| Час непреривної роботи г. | 6 - 8 |
| Технічні характеристики альтернатора | |
| Тип альтернатора: | асинхронний |
| Конструктивні та функціональні особливості | |
| Лічильник мотогодин: | Так |
| Оснащення та комплектація | |
| Розетки на виході: | 1x16А (230 В), 1x8,3А (12В), 1-USB, 1-USB-C |
| Фізичні характеристики та виробник | |
| Рівень шуму дБ | 62.0 |
| Виконання | В кожусі (закрите) |
| Розміри (Д x Ш x В) мм. | 510x335x485 |
| Вага, кг | 24.0 |
| Виробник | MaXpeedingRods |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна походження | Китай |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | maXpeedingrods |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Газ/Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 3.2 кВт |
| Максимальна потужність | 3.5 кВт |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 145 куб. см |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 510 мм |
| Висота | 335 мм |
| Ширина | 485 мм |
| Вага | 24 кг |
- Ціна: 55 599 ₴





