
Монітор Samsung 32" Smart M90SF Monitor (LS32FM902SIXUA) OLED SMART 4K 32",3840*2160,165 Гц
- В наявності
- Код: 3969в
51 399 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Максимальна частота оновлення
Діагональ дисплея
Тип матриці
Інтерфейси
Відношення сторін
Максимальна яскравість дисплея
Колір корпусу
Особливості
VESA
- 100x100 мм
- HDMI 2.1 – 1 шт.; DisplayPort 1.4 – 1 шт.; USB 2.0 – 2 шт.; USB Type-C (з живленням) – 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип матриці | OLED |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 719 мм |
| Висота | 584 мм |
| Глибина | 263 мм |
| Вага | 8 кг |
- Ціна: 51 399 ₴


