влевовправо

Монітор Acer PREDATOR X34Xbmiiphuzx (UM.CXXEE.X01) ігровий вигнутий OLED 34",3440*1440,240 Гц
- Немає в наявності
- Код: 325890
47 699 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Acer Predator X34Xbmiiphuzx — це 34-дюймовий монітор від компанії Acer. Він має OLED-панель з роздільною здатністю 3440x1440 та матовим покриттям, що забезпечує чітке і деталізоване відтворення зображення.
Ця модель монітора пропонує високу якість кольору та широкі кути огляду, що робить його ідеальним для роботи з графікою, фотографіями та відео. Монітор має яскравість 275 кд/м² і статичну контрастність 1500000:1, що забезпечує чіткість і контрастність зображення. Час відгуку 0.03 мс дозволяє уникнути розмиття під час швидкого руху на екрані, що особливо корисно для ігор і відео.
Завдяки AMD FreeSync Premium Pro забудьте про перешкоди, затримки, викривлення та розриви зображення під час ігрових сеансів чи перегляду динамічних відео. Вбудовані технології разом з підтримкою HDR гарантуватимуть якісне відтворення навіть за високої частоти кадрів. А завдяки зручній ергономічно розробленій підставці регулюйте нахил екрана та ще більше покращуйте перегляд.
Дизайн монітора простий і стильний. Він має тонкі рамки, що дозволяють створити багатомоніторну конфігурацію для підвищення продуктивності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Тип матриці | OLED |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 363 мм |
| Висота | 611 мм |
| Глибина | 37 мм |
| Вага | 4 кг |
- Ціна: 47 699 ₴




