
Ноутбук Lenovo Yoga Pro 9 16IAH10 Tidal Teal (83L0005BRA) 16T_3.2K_OLED/U9-285H/32/1TB SSD/RTX 5060 8GB/W11P/BL/Tidal teal
- В наявності
- Код: уе99
119 299 ₴
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
Діагональ екрана
16"
Макс. роздільна здатність
3200x2000 - 3.2K
Тип матриці
OLED
Покриття екрана
глянсове
захист проти відбитків
Сенсорний екран
OGS, 10-point Multi-touch
Яскравість, ніт
1000
Контраст
1000000:1
Час відгуку
4 мс
Частота розгортання
120 Гц
Колірне охоплення, %
100
Кольоровий простір
DCI-P3
Adobe RGB
sRGB
Особливості
AGC Dragontrail™ Glass
Dolby® Vision
DisplayHDR™ True Black 1000
Eyesafe® Certified 2.0
X-Rite Factory Color Calibration
PureSight Pro
Процесор
Модель CPU
Intel Core Ultra 9 285H
Кількість ядер
16
Кількість потоків
16
Номінальна частота, ГГц
1.0
Максимальна частота, ГГц
5.4
Робочі частоти, ГГц
1,0 - 5,4
Кеш L3, МБ
24
Потужність, Вт
115
AI-процесор
Нейронний процесор
Інтегрований Intel AI Boost, до 13 TOPS
Оперативна пам'ять
Тип ОЗП
LPDDR5x-8400
Обсяг ОЗП, ГБ
32
Максимально ОЗП, ГБ
32
Кількість слотів
Распаяна на МП
Постійна пам'ять
M.2 SSD
1024
HDD об./хв.
Пристрій без HDD
Відеокарта
Відеоадаптер
дискретний
Модель GPU
NVIDIA GeForce RTX 5060
Обсяг GPU, МБ
8192
Енергоспоживання, Вт
100
Операційна система
Операційна система
Windows 11 Pro
Акустика
Виробник
Dolby Atmos
Потужність, Вт
4 x 2,0 Вт (бокові вуфери) + 2 x 2,0 Вт (твіттери)
Камера
WEB-камера, МП
5.0 МП + IR with E-shutter
3D камера
Немає
IR камера
Є
Порти
USB Type-A
2x USB 3.2 Gen 1
USB Type-C
2x Thunderbolt 4
HDMI, шт.
1
DisplayPort, шт.
2 x DisplayPort через Thunderbolt
DVD
Пристрій без дисковода
Порти
Combo jack
Клавіатура
Num-блок
Є
Ігрові кнопки W/A/S/D
Немає
Підсвітка
Є
Влагозащита
Немає
Українська розкладка
Є
Маніпулятори
тачпад (Multi-Touch)
Мережа та комунікації
3G/ 4G
Немає
Bluetooth
Bluetooth 5.4
Wi-Fi
Wi-Fi 7
LAN RJ-45, Мбіт/с
немає
Безпека
Безпека
IR-камера
Firmware TPM 2.0
E-shutter
Автономність
Комірки, шт.
4
Енергетична ємність, Втч
84
Час роботи
до 5,5 годин
Швидке заряджання
Є
Знімний акумулятор
Немає
Корпус
Колір
Синій
Матеріал корпусу
Алюміній
Відкриття корпусу
180
Сертифікати
TÜV Rheinland Low Blue Light
Intel Evo Platform
ENERGY STAR 9.0
EPEAT Gold Registered
Eyesafe Certified 2.0
ErP Lot 6/26
Carbon Neutral Certified
RoHS compliant
Розміри
Ширина, мм
362,72
Глибина, мм
253,69
Товщина, мм
17,9
Вага, кг
2,07
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Процесор планшета | Qualcomm Snapdragon |
| Обсяг вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Операційна система | Android |
| Тип сенсорного екрана | Ємнісний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 285H |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64 MB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 64 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Довжина | 362 мм |
| Ширина | 253 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 8860 Вт/год |
| Можливість заряджання від USB | Да |
| Мультимедіа | |
| Автоматичний поворот екрана | Да |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 13.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 13.0 |
| Звук | Стерео |
| Екран | |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 340 |
| Тип екрана | LTPS |
| Зв'язок і комунікації | |
| Під'єднання до комп'ютера через USB | Да |
| Під'єднання зовнішніх пристроїв через USB | Да |
- Ціна: 119 299 ₴


