
Ноутбук Lenovo Yoga Pro 9 16IAH10 Luna Grey (83L00055RA) 16_3.2K_OLED/U9-285H/64/2x 1TB SSD/RTX 5070 8GB/W11P/BL/Luna grey
- В наявності
- Код: 9ш886а
139 199 ₴
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
Yoga Pro 9 16IAH10 - це вибір для тих, хто хоче отримати максимум від свого ноутбука. Цей стильний і потужний девайс стане вашим ідеальним партнером як для роботи, так і для розваг. Сучасний дизайн із преміальними матеріалами не тільки привертає увагу зовнішнім виглядом, а й забезпечує надійність і комфорт у повсякденному використанні.
Його OLED-дисплей перенесе вас у світ яскравих фарб і чітких зображень, а потужна начинка забезпечить роботу без затримок. Yoga Pro 9 - це про швидкість, якість і незабутні враження. Створюйте, грайте, мрійте - цей ноутбук здатен на все!
Yoga Pro 9: швидкість, інтелект, ефективність
Yoga Pro 9 оснащений процесором Intel Core Ultra. Він створений для складних завдань - 3D-рендерингу, відеомонтажу, багатозадачності або навіть професійного геймінгу. Унікальна технологія штучного інтелекту Intel AI Boost додає ще більше потужності, допомагаючи виконувати завдання швидше й ефективніше. Завдяки цьому процесору ви зможете працювати без гальм навіть із найважчими програмами. Крім продуктивності, рішення адаптоване для максимальної енергоефективності - ваш ноутбук працює довше, витрачаючи менше.
Інструмент для великих ідей і масштабних проєктів
Yoga Pro 9 пропонує максимальні можливості завдяки оперативній пам'яті LPDDR5x нового покоління. Ви зможете працювати з безліччю додатків одночасно - без затримок. А неймовірну графічну потужність забезпечує відеокарта NVIDIA GeForce RTX 50 серії - ідеально для створення контенту, відеомонтажу або ігор на максимальних налаштуваннях.
Яскраві кольори, плавний рух, абсолютний комфорт
Дисплей - це окремий шедевр. 16-дюймовий OLED-екран з роздільною здатністю 3200x2000, частотою оновлення 120 Гц і піковою яскравістю до 1600 ніт порадує найвимогливіших користувачів. Завдяки сертифікатам Eyesafe, Dolby Vision, Display HDR 1000 і X-Rite ви отримуєте реалістичні кольори, глибокий чорний і максимальну чіткість. Цей екран чудово підходить для дизайну, редагування фото, перегляду відео або створення HDR-контенту.
Автономний. Безпечний. Мобільний
Yoga Pro 9 оснащений акумулятором на 84 Вт*год, який підтримує Rapid Charge Express. Усього 15 хвилин заряджання забезпечать до 3 годин роботи! А при перегляді відео або виконанні нескладних завдань без підзарядки ноутбук може працювати до 14 годин - ідеально для поїздок або робочих днів далеко від розетки.
Технологія Wi-Fi 7 гарантує надшвидке під'єднання до інтернету, навіть у велелюдних місцях або за високого навантаження на мережу. Крім того, ноутбук оснащений сучасною системою безпеки, що включає TPM 2.0, ІЧ-камеру для розпізнавання обличчя Windows Hello і електронну шторку камери для максимального захисту ваших даних і конфіденційності.
Yoga Pro 9 - це більше, ніж ноутбук. Це ваш універсальний інструмент для життя, роботи та творчості!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Процесор планшета | Qualcomm Snapdragon |
| Обсяг вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Операційна система | Android |
| Тип сенсорного екрана | Ємнісний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | 9 HX 370 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64 MB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 64 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Довжина | 403 мм |
| Ширина | 296 мм |
| Товщина | 23 мм |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 8860 Вт/год |
| Можливість заряджання від USB | Да |
| Мультимедіа | |
| Автоматичний поворот екрана | Да |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 13.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 13.0 |
| Звук | Стерео |
| Екран | |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 340 |
| Тип екрана | LTPS |
| Зв'язок і комунікації | |
| Під'єднання до комп'ютера через USB | Да |
| Під'єднання зовнішніх пристроїв через USB | Да |
- Ціна: 139 199 ₴


