
Ноутбук Lenovo ThinkBook 16p G6 IAX Luna Gray (21R0001RRA) 16_3.2KM/U9-275HX/32/1TB SSD/RTX 5060 8GB/DOS/F/BL/Luna grey
- В наявності
- Код: у3еу89
107 599 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
-
-
Виробник
-
Гарантійний термін
36 міс
-
Колір
Сірий
-
Стан
Новий
-
Тип
Ноутбук
-
-
Екран
-
Тип матриці
IPS
-
-
Користувальницькі характеристики
-
Діагональ екрану
16" дюйм
-
Об'єм SSD
1 ТБ GB
-
Об`єм відеопам'яті
8 ГБ MB
-
Оперативна пам'ять
32000
-
Операційна система
Без ОС
-
Процесор
Intel Core Ultra 9 275HX
-
Розширення екрану
3k
-
Розширення:
3200x2000
-
Сенсорний екран
Немає
-
Тип покриття
Антивідблиск
-
Тип товару
Ноутбук
-
Характеристики оперативної пам'яті:
DDR5
-
Частота оновлення екрана
165 Гц
-
Пропонуємо до Вашої уваги Ноутбук Lenovo 16 ThinkBook 16p-G6 3.2K IPS/Intel U9-275HX/32GB/1TB/RTX 5060 8GB/DOS/Gray (21R0001RRA)
Гарантія: 36 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Процесор планшета | Qualcomm Snapdragon |
| Обсяг вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Операційна система | Android |
| Тип сенсорного екрана | Ємнісний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | 9 HX 370 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 64 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Довжина | 403 мм |
| Ширина | 296 мм |
| Товщина | 23 мм |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 8860 Вт/год |
| Можливість заряджання від USB | Да |
| Мультимедіа | |
| Автоматичний поворот екрана | Да |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 13.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 13.0 |
| Звук | Стерео |
| Екран | |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 340 |
| Тип екрана | LTPS |
| Зв'язок і комунікації | |
| Під'єднання до комп'ютера через USB | Да |
| Під'єднання зовнішніх пристроїв через USB | Да |
- Ціна: 107 599 ₴


