
Ноутбук ASUS ProArt P16 H7606WP Nano Black 16_4KT_OLED/R9 AI HX 370/64/2TB SSD/RTX 5070 8GB
- В наявності
- Код: 4360436
143 799 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Діагональ екрана | 16 " |
| Тип матриці | OLED |
| Покриття екрана | глянцеве |
| Роздільна здатність дисплея | 3840x2400 (16:10) |
| Час відгуку | 0.2 мс |
| Частота зміни кадрів | 60 Гц |
| Яскравість | 400 нт / HDR 500 нт / |
| Контрастність | 1000000 :1 |
| Колірне охоплення (DCI-P3) | 100 % |
| Сертификація Pantone | |
| Сертифікат TÜV Rheinland | |
| Підтримка HDR | HDR10, Dolby Vision |
| Сертифікація VESA HDR | DisplayHDR 500 True Black |
| Сенсорний | |
| Скло Gorilla Glass | NBT |
| Процесор | |
| Серія | Ryzen AI |
| Модель | 9 HX 370 |
| Кодова назва процесора | Strix Point (Zen 5) |
| Кількість ядер | 12 |
| Кількість потоків | 24 |
| Тактова частота | 2 ГГц |
| Частота TurboBoost / TurboCore | 5.1 ГГц |
| Тепловиділення (CPU TDP) | 28 Вт |
| Тест 3DMark06 | 16380 points |
| Тест Passmark CPU Mark | 36934 points |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64 ГБ |
| Тип пам’яті | LPDDR5X |
| Частота пам'яті ОЗП | 7500 МГц |
| Кількість слотів ОЗП | вбудована |
| Відеокарта | |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce |
| Модель відеокарти | RTX 5070 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Тип пам'яті відеокарти | GDDR7 |
| Підтримка VR | |
| Накопичувач | |
| Тип накопичувача | SSD M.2 NVMe |
| Ємність накопичувача | 2 ТБ |
| Інтерфейс накопичувача M.2 | PCI-E 4.0 4x |
| Розмір накопичувача M.2 | 22x80 мм |
| Додатковий роз'єм M.2 | 1 шт |
| Інтерфейс дод. роз'єму M.2 | PCI-E 4.0 4x |
| Розмір дод. накопичувача M.2 | 22x80 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Процесор планшета | Qualcomm Snapdragon |
| Обсяг вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Операційна система | Android |
| Тип сенсорного екрана | Ємнісний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | 9 HX 370 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 64 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 8860 Вт/год |
| Можливість заряджання від USB | Да |
| Мультимедіа | |
| Автоматичний поворот екрана | Да |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 13.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 13.0 |
| Звук | Стерео |
| Екран | |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 340 |
| Тип екрана | LTPS |
| Зв'язок і комунікації | |
| Під'єднання до комп'ютера через USB | Да |
| Під'єднання зовнішніх пристроїв через USB | Да |
- Ціна: 143 799 ₴


