
Планшет Lenovo Legion Tab WiFi 8,8 IPS/QS 8 Gen 3/12/256/Case&Film/Eclipse Black
- В наявності
- Код: 4004
24 899 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Країна виробництва: | China |
| Модель: | TB321FU |
| Код виробника: | ZAEF0033UA |
| Гарантія (міс): | 12 |
| Вендор: | LENOVO |
| УКТЗЕД: | 8471300000 |
| EAN: | 198154681555 |
| Розмір екрану, дюйми: | 8.8 |
| Частота оновлення екрану: | 165Hz |
| Роздільна здатність екрану: | 2560x1600 WQXGA |
| Процесор планшета: | Qualcomm |
| Модель процесора: | Snapdragon 8 Gen 3 |
| Кількість ядер процесора: | 8 |
| Технологія матриці: | LTPS |
| Яскравість екрану, ніт: | 500 |
| Об'єм вбудованої пам'яті: | 256 Gb |
| Об'єм оперативної пам'яті, Гб: | 12 |
| Картрідер: | Ні |
| Операційна система: | Android 14 |
| Особливості моделі: | 2 x динаміка |
| Ємність батареї, мА-рік: | 6550 |
| Порти введення/виводу: | 1x USB-C 3.2 Gen 2 |
| Мережеві з'єднання: | WiFi, BT |
| Голосові дзвінки 3G/LTE: | Ні |
| Аксесуари в комплекті: | Чохол, Захисна плівка |
| Наявність веб-камери: | Є |
| Камери: | Фронтальна 8.0MP, Основна 13.0MP, Основна 2.0MP |
| Колір: | Чорний |
| Вага, грам: | 350 |
| Розміри пристрою, мм: | 208.54 х 129.46 х 7.6 |
| Довжина: | 26 см |
| Ширина: | 20 см |
| Висота: | 9 см |
| Вес: | 1.475 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Процесор планшета | Qualcomm Snapdragon |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Діагональ екрану | 8.8 дюйм |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Операційна система | Android |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Пам'ять | |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 512 Гб |
| Екран | |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 340 |
| Тип екрану | LTPS |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 13.0 |
| Вбудований динамік | Так |
| Звук | Стерео |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 6550 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Вага | 458 г |
- Ціна: 24 899 ₴


