
Комплексний фільтр для води побутового призначення Ecosoft FK 1465 TWIN
- В наявності
- Код: FK1465TWIN
94 899 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр зворотного осмосу 5 щаблів очищення. Тип установки – під кухонне миття. Тип мембрани Ecosoft 75GPD. Продуктивність – 11,5 л/год. Робочий тиск – до 6атм. Тип підключення – ½”. Розміри (ВхШхГ), мм – 450х350х150. Тип крана – модерн одинарний. Модель — MO550ECO. Комплектація - фільтр у зборі, картриджі, ключ, набір для підключення, бак 12л. Виробник – Україна.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ECOSOFT |
| Країна виробник | Україна |
| Використання | Для холодної води |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 200 кг |
| Висота | 1900 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина | 500 мм |
| Календар заміни модуля фільтрування | Да |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальний робочий тиск | 5 бар |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 3 бар |
| Обсяг завантаження | 75 л |
| Під'єднання до водопроводу | Да |
| Тип ум'якшувача води | Картриджний |
| Колір | Білий |
| Ширина | 1500 мм |
- Ціна: 94 899 ₴


