
Бойлер Tatra-line SLIM TSMN-100-(D) 2000 Вт 100 л сухий ТЕН білий
- В наявності
- Код: 496778714
12 780 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водонагрівач електричний Tatra-line TSMN-100-(D) призначений для підігріву холодної води, що надходить із водопроводу. Накопичувальний водонагрівач Tatra-line TSMN-100-(D) з об’ємом бака 100л, з сухим теном потужністю 2000Вт та зручним механічним управління допоможе Вам економити на гарячій воді. Компактні розміри водонагрівача (ВхШхГ): 1205x513x240 мм та ергономічність дозволять встановити його практично у будь-якому куточку Вашої кухні чи ванної кімнати. Стильний і до того ж не нав'язливий дизайн (чорно білі тони) гармонують у будь-якому інттер'єрі. Комплектація виробу: водонагрівач зі шнуром живлення, клапан-запобіжник, інструкція з експлуатації з гарантійним талоном. Використання зручного та безпечного в роботі бойлера зробить Ваше життя комфортнішим!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tatra |
| Країна виробник | Польща |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Робочий тиск | 7.5 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 220 Гц |
| Вага | 37 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1205 мм |
| Ширина | 513 мм |
| Глибина | 270 мм |
- Ціна: 12 780 ₴


