
Електричний казан Tatra-line Base 5kW TL-F05
- В наявності
- Код: 5kW TL-F05
17 199 ₴
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
У котлах Tatra-line серії Base використовується запатентована технологія нагріву для генерації тепла за рахунок споживання електроенергії. Котел обладнаний насосом та розширювальним баком. Електричні опалювальні котли мають високий ККД – близько 98%. Оснащений циркуляційним насосом та розширювальним баком. Можна підключити до непрямого водонагрівача або буферних ємностей ГВП. Унікальний запатентований нагрівний елемент, висока ефективність нагріву. Сенсорна кнопка, світлодіодний екран. Подвійна функція захисту від сухого нагріву. Функція автоматичного захисту від замерзання. Техніка виявлення несправності. Наднизький рівень шуму у роботі.
-
-
Виробник
-
Країна виробник
Польща
-
Колір
Білий
-
Матеріал теплообмінника
Нержавіюча сталь
-
-
Користувальницькі характеристики
-
Гарантія
24 місяці
-
Джерело живлення
220-380 В
-
Клас захисту
IP22
-
Кількість Тенів
3
-
Кількість режимів роботи
3
-
Колір виробу
Білий
-
Матеріал виробу
Сталь
-
Потужність
5 кВт
-
Площа обігріву (кв.м)
50
-
Розширювальний бак
Є
-
Терморегулятор
Немає
-
Тип монтажу
Настінний
-
Управління
Електронне
-
Циркуляційний насос
Є
-
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tatra |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 5 кВт |
| Вид пального | Електрика |
| Коефіцієнт корисної дії | 98 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Білий |
| Вага | 17.4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики парового котла | |
| Максимальна температура пари | 80 град. |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 398 мм |
| Глибина | 218 мм |
- Ціна: 17 199 ₴



