
Котел твердопаливний сталевий Magnum V 4.0 SF 12 Thermo Alliance
- В наявності
- Код: SF12V40
20 857 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Котел твердопаливний Thermo Alliance Magnum V 4.0 SF 12 здатний забезпечити теплом опалювальну систему, призначену обігрівати приміщення площею до 120 кв. м. Виріб має низку переваг, серед яких: ручне завантаження палива, двері, які можна перевішувати, решітка з чавуну. Простий і надійний твердопаливний котел SF12V40 обладнаний портами під ТЕН, під механічний регулятор тяги, люком для встановлення вентилятора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermo Alliance |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Класичний |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети, Кам'яне вугілля, Буре вугілля, Антрацит, Кокс |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип топки | Закрита |
| Об'єм води в котлі | 49 л |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Мінімальна температура димових газів | 100 град. |
| Максимальна температура димових газів | 180 град. |
| Площа обігріву | 120 кв.м |
| Колір | Помаранчевий |
| Вага | 134 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Управління | Автоматичне |
| Товщина сталі | 4 мм |
| Опалення | |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 0.5 бар |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 2 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 58 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 85 град. |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Споживана потужність | 85 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1060 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 715 мм |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
| Спалювання палива на охолоджуючих колосниках | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне подавання палива | Ні |
| Під'єднання непрямого бойлера | Так |
- Ціна: 20 857 ₴


