
Газовий котел Airfel DigiFEL Premix 30 кВт
- В наявності
- Код: A2CPX030DARU
38 000 ₴
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
Бренд
Країна реєстрації бренду
Туреччина
Тип котла
Вид котла
турбований
Кількість контурів
Площа опалення
300 м²
Рівень шуму
54 дБ
Комплектація
газовий котел, інструкція з експлуатації, скріплювальні вироби
Виробництво
Туреччина
Керування і функціональність
Керування
Особливості моделі
захист від замерзання, регулювання температури ГВП, індикація помилок, дисплей, режим "Комфорт"
Пристрої, що підключаються
зовнішній регулятор температури
Додатково
підходить для теплої підлоги, підходить для радіаторів опалення, з модуляцією потужності котла, бездимохідний газовий котел
Потужність та ефективність
Мінімальна теплова потужність
6.3 кВт
Максимальна теплова потужність
27.9 кВт
ККД
98.3 %
Електроживлення
Живлення
230 V
Макс. електроспоживання
110 Вт
Клас захисту
IPX4D
Розміри та підключення
Діаметр димоходу при коаксіальному розташуванні труб
60/100 мм
Діаметр підключення до опалення
3/4 "
Діаметр підключення газу
3/4 "
Діаметр підключення гарячої води
1/2 "
Температурні режими
Мін. температура теплоносія
20 °C
Макс. температура теплоносія
85 °C
Мінімальна температура води
40 °C
Максимальна температура води
65 °C
Параметри палива та витрати
Тип палива
Витрата природного газу
2.85 м³/год, 0.64 м³/год
Витрата зрідженого газу
1.13 кг/год
Витрата ГВП
14 л/хв
Конструктивні особливості
Монтаж котла
Тип тяги
Тип розпалювання
Камера згоряння
Тип димоходу
Тип теплообмінника
монотермічний
Матеріал основного теплообмінника
Матеріал теплообмінника ГВП
нержавіюча сталь
Об'єм розширювального бака
8 л
Фізичні характеристики
Ширина
403 мм
Висота
733 мм
Глибина
414 мм
Вага
33 кг
Колір
білий
Гарантія
Гарантія
36 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airfel |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність номінальна | 27 кВт |
| Вид пального | Газоподібний |
| Коефіцієнт корисної дії | 97.7 % |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Об'єм води в котлі | 8 л |
| Колір | Білий |
| Вага | 33 кг |
| Гарантійний термін | 37 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики парового котла | |
| Максимальний тиск пари | 10 бар |
| Максимальна температура пари | 85 град. |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 128 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 733 мм |
| Ширина | 403 мм |
| Глибина | 414 мм |
- Ціна: 38 000 ₴



