
Мобільний стенд INTBOARD 98" white для інтерактивної панелі 65-98"
- В наявності
- Код: 10908013
29 995 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Свобода пересування сенсорної панелі за допомогою підставки обладнаної поворотними коліщатками для легкого регулювання положення, а також полицею для зберігання аксесуарів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | INTBOARD |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Діагональ екрану (дюйм) | 65" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага бруто | 40 кг |
| Тип | для інтерактивної панелі |
| Конструкція | Підлогова |
| Максимальна діагональ | 98″ |
| Мінімальна діагональ | 65" |
| Особливості | мобільна |
| Тип | Стійка |
- Ціна: 29 995 ₴


