
Зарядна станція Bluetti PowerOak AC200P
- В наявності
- Код: Bluetti PowerOak AC200P
64 990 ₴
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
- 4
- 1
- 2
- Від мережі
- Заряджання від автомобіля
- Заряджання від сонячної панелі
- Power Delivery
- Наскрізна зарядка
- Стандартна
- AC-роз'єм
- DC-роз'єм
- 25 А
- 3 А
- 12 В
- 220 В
- 5 В
- З дисплеєм
- 13
- 12V В
- 150 В
- 220 В
- 24V В
- Вогнетривкий матеріал PC+ABS 94V0 та алюмінієвий аутсорсинг TPU для частини ручки
- 3500+
- 42 x 28 x 38.65 см
- ≈4.5~5 годин
- 27.5 кг
- 0 - +40 °C
- Чорний
-
Вихід
Вихід AC: 2 х AC розетки, загалом 2 000 Вт
Тип інвертора: Чиста синусоїда
Спалахова потужність: 4 800 Вт
Порт USB-C: 1 x максимум 60 Вт
Порт USB-A: 4 x 5V/3A
12V DC розетки:
1 x 12V/25A (Розетка RV)
1 x 12V (Автомобільна розетка)
2 x 12V/3A (Розетка 5.5 мм)
*Все регулюється.
Бездротова зарядна панель: 2 x максимум 15 Вт (для кожного)
Вхід
Вхід адаптера AC: Максимум 500 Вт
Сонячний вхід: Максимум 700 Вт, VOC 35-150V, 12A.
Автомобільний вхід: 12/24V з порту для запалювача сигарет
Максимальний вхід: 1 200 Вт, з одночасним входом AC та сонячним
-
AC200P Електростанція
AC200 Адаптер AC
Сонячний зарядний кабель MC4 (MC4 до XT90)
Автомобільний зарядний пристрій (Авто до XT90)
XT90 до авіаційної вилки (Вхід)
Керівництво користувача
Гарантійний талон
Сертифікат
- США
- 5 років
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядна станція |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик, Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 386 мм |
| Вага | 27.5 кг |
| Особливості | Водонепроникний, Швидке заряджання батареї |
- Ціна: 64 990 ₴





