
Модуль для інтеграції пристроїв Ajax EN54 I/O Module 2X2 black, 2 входи, 2 виходи, EN54, бездротовий, чорний
- В наявності
- Код: 000057179
4 799 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
-
-
Виробник
-
Країна виробник
Україна
-
-
Користувальницькі характеристики
-
Автономна робота
до 5 років (з інтервалом опитування 36 с)
-
Виходи
2 релейні сухі контакти
-
Входи
2 (NO/NC/EOL/2EOL/3EOL)
-
Дальність зв'язку
до 1700 м у відкритому просторі
-
Живлення
2 × CR123A (основне), CR2032 (резервне для tamper)
-
Колір
Чорний
-
Протокол зв'язку
Jeweller 868 МГц, двосторонній, AES-шифрування
-
Режими роботи виходів
бістабільний, імпульсний (1 с – 1 год 30 хв), fail-safe
-
Сумісність
Ajax Fire Hub Jeweller
-
Тип
модуль для інтеграції пристроїв
-
Тип кріплення
корпус з кріпленням
-
Країна виробник - Україна. Виробник - Ajax. Автономна робота - до 5 років (з інтервалом опитування 36 с). Виходи - 2 релейні сухі контакти. Входи - 2 (NO/NC/EOL/2EOL/3EOL).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AJAX |
| Країна виробник | Україна |
| Управління | Локальне/Мережеве |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 62 мм |
| Ширина | 116 мм |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Довжина: | 180 мм |
| Особливості | Вибухозахист | Контроль відхилення від номінальної частоти/швидкості |
| Напруга | 230 В |
- Ціна: 4 799 ₴


